Overzicht schepen gebouwd door Werf de Noord, bouwnrs 501 tm 600.

Een "scheepsnaam" wordt een link zodra de technische gegevens zijn ingevoerd.

Bouw
nummer

Bouw
jaar

Scheepsnaam

D.W.
tonnen

Opdrachtgever
501 1931 Thames Barges 160 S.F. Morris & Co. Ltd - London 
503 1931 Tillerman 232 C. Rowbotham & Sons - Londen
504 1931 Tank Barges 280 Thames Steaming & Lighterage Co. Ltd - 
Isle of Grain
505 1931 Tank Barges 280 Thames Steaming & Lighterage Co. Ltd  - 
Isle of Grain
506 1931 Tank Barges 280 Thames Steaming & Lighterage Co. Ltd - 
Isle of Grain
507 1931 Tank Barges 280 Thames Steaming & Lighterage Co. Ltd  - 
Isle of Grain
508 1931 Cannes 215 N.V. Phs. van Ommeren - Rotterdam
509 1931 Antibes 215 N.V. Phs. van Ommeren - Rotterdam
510 1932 Dipping VIII 500 Tankmaatschappij Dipping - Rotterdam
511 1932 Leonidas 89 N.V. Mij t.v.d.s. J Vroege - Alblasserdam
512 1932 Russia 294 N.V. Mij van Ommeren - Rotterdam
513 1932 Thames Barges 120 J.T. Stratford - New Barking 
514 1932 Thames Barges 120 J.T. Stratford - New Barking 
516 1932 Veere 680 N.V. Vereenigde Tankreederij - Rotterdam
517 1933 Amstel XIV 130 N.V. Stoombootreeederij. J.H. v Swieten Amsterdam
518 1933 Kraanponton 25 m lang N.V. Thompsen's Havenbedrijf - Rotterdam
519 1933 Kraanponton 25 m lang N.V. Thompsen's Havenbedrijf - Rotterdam
520 1933 Veerpont 18 m lang H Vos - Alblasserdam
521 1933 TAMAX 350 N.V. Zandzuigbedrijf C.A. Jansen - Arnhem
523 1934 Rudderman 315 C. Rowbotham & Sons - London
524 1933 NEW DAGENHAM - R.G. Odell - London
525 1934 Amstel XV 130 N.V. Stoombootreeederij. J.H. v Swieten - Amsterdam
526 1934 ALMA - F. Deydier de Pierrefeu - Parijs
527 1934 Mary 525 N.V. Tank Kustvaart - Rotterdam
528 1934 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
529 1934 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
530 1934 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
532 1934 Thames Barges 200 F.E. Walker - London 
533 1934 Thames Barges 200 F.E. Walker - London 
534 1934 Vlissingen 400 N.V. Vereenigde Tankreederij - Rotterdam
535 1935 Tayari 902 N.V. Vereenigde Ned. Scheepvaart Mij - 's-Gravenhage
536 1935 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
537 1935 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
538 1935 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
539 1935 Thames Barges 200 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
540 1935 Thames Barges 250 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
541 1935 Thames Barges 250 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
542 1935 Thames Barges 250 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
543 1935 Thames Barges 250 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
544 1936 Thames Barges 350 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
545 1936 Thames Barges 350 R.G. Odell Ltd - Shepperton  
546 1936 Thames Barges 350 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
547 1936 Thames Barges 350 R.G. Odell Ltd - Shepperton 
548 1935 Brescou 470 Compagnie Méridionale de Navigation - Marseille
549 1935 Louvetot 330 Société d'Arnement Ch. Balier - Fécamp
550 1935 Thames Barges 200 Howletts (London) Ltd - London 
551 1935 Thames Barges 200 Howletts (London) Ltd - London 
552 1935 Thames Barges 160 W.F. White - Leigh-on-Sea 
553 1935 Thames Barges 160 W.F. White - Leigh-on-Sea 
554 1935 Thames Barges 160 J.T. Stratford & Sons Ltd - London 
555 1935 Thames Barges 160 J.T. Stratford & Sons Ltd - London 
556 1935 Thames Barges 160 J.T. Stratford & Sons Ltd - London 
557 1935 Thames Barges 160 J.T. Stratford & Sons Ltd - London 
558 1935 Wheelsman 315 C. Rowbotham & Sons - Londen
559 1936 Edenvale 630 Wexford Steamship Co Ltd. - Wexford
560 1936 Melissa 675 N.V. Tank Kustvaart - Rotterdam
561 1936 Steersman 410 C. Rowbotham & Sons - Londen
562 1936 Denbigh Coast 630 Coast Lines Ltd. - Londen
563 1936 Wim 630 N.V. Motorschip Wim - Rotterdam
564 1936 Hampshire Coast 630 Coast Lines Ltd. - Londen
565 1936 Nettie 630 Hollandsche Zeereederij - Rotterdam
566 1936 Emerald Queen 630 Coast Lines Ltd. - Londen
567 1937 Carioca 4.500 State of Rio Grande do Sul - Pörto Alegra
568 1937 Jangadeiro 4.500 State of Rio Grande do Sul - Pörto Alegra
569 1937 Mersey Coast 850 Coast Lines Ltd. - Londen
570 1937 Clyde Coast 850 Coast Lines Ltd. - Londen
571 1937 Guidesman 250 C. Rowbotham & Sons - Londen
572 1938 Port Lyautey 717 Societe d'Armement Fluvial et Maritime - Parijs
573 1938 Ary Scheffer  525 C.V. Havreboot - Rotterdam
574 1938 Scottish Co-operator 650 Scottish Co-operator Wholesale Society Ltd. - Leith
575 1938 Tripp 500 Oswald Amodt Oslo
576 1939 BATAVIER III 950 N.V. Wm. H. Muller & Co Rotterdam,
577 1939 MILDRED 717 N.V. Tank Kustvaart Rotterdam
578 1939 MARTHA 720 Rederiaktiebalaget Oslo
579 1940 WARZAWA 1.450 Polish-British Steamship Compagny - Gdynia
580 1940 LIES 638 Hollandsche Zeereederij - Rotterdam
581 1940 HERMINA 638 J Vermaas - Rotterdam
582 1948 MARCELLA 830 N.V, Tankvaart Rotterdam
583 1948 WAIBALONG - N.V. Koninklijke Paketvaart Mij te Amsterdam.
584 1949 NOORD 762 N.V. Reederij Gebr. Smit Alblasserdam
585 1941 ANNA LOUISE 890 Gebrüder Sachsenberg A.G. Dessau
586 1941 MATH. STINNES 102 890 Gebrüder Sachsenberg A.G. Dessau
587 1941 WEST SCHIFFAHRT 22 890 Gebrüder Sachsenberg A.G. Dessau
588 1941 POLDI 890 Gebrüder Sachsenberg A.G. Dessau
589 1941 LILI MARLEEN 890 Gebrüder Sachsenberg A.G. Dessau
590 1944 ---- 598 Deutsche Kriegsmarine
591 1943 ---- 598 Deutsche Kriegsmarine
592 1942 MANNHEIM 303 1.260 Mannheimer Lagerhaus Gesellschaft - Mannheim
593 1942 MANNHEIM 304 1.260 Mannheimer Lagerhaus Gesellschaft - Mannheim
594 - ---- - Bouwnummer gereserveerd, nooit gebruikt.
595 - ---- - Bouwnummer gereserveerd, nooit gebruikt.
596 1943 BRENNTAG I 890 Brennstoff & Transport AG Brenntag - Müllheim am Ruhr
597 - - - Bouwnummer gereserveerd, zie details.
598 1943 WEST SCHIFFAHRT 15 890 Westdeutsche Schiffahrts Gesellschaft - Keulen
599 - - - Bouwnummer gereserveerd, zie details.
600 1943 - - Westdeutsche Schiffahrts Gesellschaft - Keulen


Terug naar 'Werf de Noord'!